„Universal”
Zestaw do Pitnej Czekolady.
Oryginalne Zotterowskie mieszadełko i szklanka
o podwójnej ściance, ozdobiona grafiką zaprojektowaną przez Andreas’a H. Gratze’a. Do tego komplet czterech pitnych czekolad. Wszystko zapakowane w ozdobne pudełko. Doskonałe na prezent!

 

Mieszadełko

Dla przygotowyjących swoją czekoladę samodzielnie posiadamy eleganckie mieszadełko.

Czekoladowe fondue dla dwojga
Jeżeli masz ochotę na kąpiel, to tylko w czekoladzie Zottera! Doznania smakowe wzmocni wizualne piękno porcelanowo-szklanego fondue … oraz obecność kogoś Ci bliskiego, z kim podzielisz te niezapomniane chwile przyjemności.
W skład zestawu wchodzą: porcelanowo-szklane fondue (wys. 15 cm, średnica 9,5 cm), świeczki herbaciane, 4 bambusowe szczypce oraz 3 przepyszne kuwertury. Wszystko zapakowane
w eleganckie pudełko prezentowe.
Shaker do pitnej czekolady
Dla tych, którzy wolą czekoladę wstrząśnientą niż zmieszaną.Shaker o podwójnej szklanej ściance, z nadrukowanym klasycznym Zotterowskim obrazkiem, o pojemności 300ml i wysokości 19,5 cm wraz z pokrywką. Doskonały również jako przenośny kubek na czekoladę.
Materiałowe torby zakupowe
Dizajnerskie miejskie torby na zakupy to atrybut współczesnego mieszczucha. Zotterrowski niepowtarzalny dizajn wyróżni Cię z tłumu! Torby te pozwalają dać wyraz swojej miłosci do dobrego dizajny i najlepszej czekolady także w przestrzeni publicznej.
 
Papierowe kubeczki
Dla wszystkich pragnących serwować czekoladę dostępne są papierowe kubeczki.
Torby papierowe
Na czekoladowe prezenty proponujemy eleganckie papierowe torebki z dizajnerskim zotterowskim nadrukiem. Dostępne w dwóch rozmiarach.
 
STOJAKI
   
Dystrybucja czekolad Zotter
Zielony Żuczek Artykuły Ekologiczne
ul. Wilcza 31, 00-544 Warszawa
Zamówienia i kontakt:
e-mail: czekoladyzotter@zielonyzuczek.pl
tel. kom.: +48 604 689 858
www.zielonyzuczek.pl