Klasyczna gorzka
Bezkompromisowo intensywna. Posiada szczególnie wysoką zawartość kakaa z najlepszych odmian z Ameryki Łacińskiej. Proces jej produkcji następuje zgodnie z zasadą bean-to-bar, co sprawia, że ta czekolada pitna charakteryzuje się szczególnym bogactwem aromatu.
Migdałowa
Domowa receptura, subtelny nugat migdałowy połączony z mleczną czekoladą z alpejskiego mleka.
Biała z wanilią
Biała czekolada z dużą ilością aromatycznego, alpejskiego mleka od szczęśliwych krów z gospodarstw w górach Tyrolu. Mnóstwo masła kakaowego, nierafinowanego cukru trzcinowego, słodkich migdałów i prawdziwej wanili roztapia się w słodką przyjemność picia czekolady.


Cynamonowo-bananowa
Wesoła i owocowa czekolada bananowa, której sekretem jest to, że Zotter dodaje banany zamiast mleka do receptury tej białej czekolady. Odrobina cytryny zapewnia świeży smak a cynamon szczyptę pikanterii.
Kawałek czystej radości
Pokusa! Alpejskie mleko tworzy czekoladę wyrafinowaną przez likier pomarańczowy, natomiast marynowana i starta skórka pomarańczy, w znakomicie zmieszanym maślanym kremie ganache, dostarcza nutę owocową.


Mleczna
Ulubiona czekoladą dzieci i wszystkich łasuchów: słodka czekoladka i karmelowy smak. Połączenie ciemnej czekolady z alpejskiego mleka z przepyszną czekoladą karmelową.

Wariacja klasyczna
Wariacja klasyczna, czyli ponadczasowy zestaw:
klasyczna gorzka, biała waniliowa, mleczna, migdałowa i orzechowa z nugtem.
Mango lassi
Mango zmieszane z jogurtem tworzy koktajl Mango Lassi. Czekolada ta rozwija swoje spektrum aromatów. Połączenie nut owocowych z czystym jogurtem, masłem kakaowym i nierafinowanym cukrem trzcinowym.
Wariacja dla dzieci
Magiczny świat Pitnej Czekolady, w którym
płyną strumienie tego pysznego napoju. W zestawie znajdują się czekolady: mleczna, biała waniliowa, mango lassi, miodowo-cynamonowa, cynamonowo-bananowa.


   
Miodowo-cynamonowa
Czekoladowy creme de la creme z mnóstwem mleka, czekolady i miodu od pracowitych pszczół, doprawiony szczyptą cynamonu.
   
Dystrybucja czekolad Zotter
Zielony Żuczek Artykuły Ekologiczne
ul. Wilcza 31, 00-544 Warszawa
Zamówienia i kontakt:
e-mail: czekoladyzotter@zielonyzuczek.pl
tel. kom.: +48 604 689 858
www.zielonyzuczek.pl